Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 9 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 5000 pages |
458.80лв. / 234.58€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 9 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 5000 pages |