Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 9.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 25000 pages |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 9.5 × 9.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 25000 pages |