Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | XEROX |
| Предназначен за | Лазерни принтери |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DRAM |
| Обем, GB | 0 |
202.04лв. / 103.30€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | XEROX |
| Предназначен за | Лазерни принтери |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DRAM |
| Обем, GB | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.