Additional information
| Weight | 6.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 6 × 34 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 32"-55" |
| Наклон | -2° ~ 12° |
| Въртене | 60° |
| Ротация | – |
| Max VESA размер, mm | 200×200 |
| Максимално натоварване, кг | 40 |
| Регулируема дължина | Height: 27.1 cm, Width: 25.2 cm, Distance to wall: 4.7 – 55.5 cm |
| Цвят | Black |
































