Additional information
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Производител | WESTERN DIGITAL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 120 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 545 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 430 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 1.5 mm |
| Тегло, g | 7 g |












Reviews
There are no reviews yet.