Additional information
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 4 × 2 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 1000 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | up to 530 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | up to 500 MB/s |
| Форм-фактор | N/A |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 122 x 36 x 12 mm |
| Тегло, g | 57 g |
| Други | 3D NAND; Shock and crush-resistant aluminum design |
















Reviews
There are no reviews yet.