Additional information
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 4 × 2 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 512 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | 000MB/sec, up to 3 |
| Скорост на запис, MB/s | 000MB/sec, up to 2 |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.4 mm |
| Тегло, g | 6.80 g |













Reviews
There are no reviews yet.