Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 22 × 8 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 16 |
| Памет интерфейс | 256 |
| Брой ядра | 6144 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Конектори на захранване | 6-pin |
| Ползвани технологии | NVIDIA RTX Desktop Manager and NVIDIA Mosaic technology; Use advanced multi-display technologies like Quadro Sync II, Quadro Mosaic, Quadro Warp and Blend to synchronize images and scale resolution on a display surface with multiple projectors or screens |
| Резолюция | Maximum DP 1.4 Resolution: HDR 7680 x 4320 at 60 Hz, Maximum DVI-D DL Resolution: 2560 x 1600 at 60 Hz via 3rd party adapter, Maximum DVI-D SL Resolution: 1920 x 1200 at 60 Hz via optional adapter |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4 (4) DisplayPort with Audio, System Interface: PCI Express 4.0 x16; Display Connectors |
| Размери | 111.8 mm H x 266.7 mm L, Dual Slot |
| Други | Maximum Power Consumption: 140W |























Reviews
There are no reviews yet.