Additional information
| Weight | 5.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 114.5 × 20 × 13.2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Диагонал, inch | 80 |
| Размери на екрана (Ш, В), cm | 177.1 x 99.6 |
| Формат | 16:9 |
| Цвят | White |
| Weight | 5.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 114.5 × 20 × 13.2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Диагонал, inch | 80 |
| Размери на екрана (Ш, В), cm | 177.1 x 99.6 |
| Формат | 16:9 |
| Цвят | White |
Reviews
There are no reviews yet.