Additional information
| Weight | 4.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.4 × 23.4 × 17.6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Мултимедийни проектори |
| Резолюция | FULL HD |
| Поддържане на формати | SD card viewer |
| Вграден микрофон | Built-in microphone |
| Вградени говорители | – |
| Интерфейс | HDMI out blank, USB 1.1 Type B, VGA in, VGA out |
| Слот за карти | SD memory card (SD/SDHC compatibility (128MB-32GB)) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Folded: 367 x 122 x 120 mm, Operating: 270 x 317 x 447 mm |
| Тегло, g | 2.6 kg |
| Цвят | White |
| Други | 10 (Digital); Shooting Area: A3 sized (297 x 420 mm); Security: Kensington-lock, Freeze, Illumination LED lights; Auto focus, Parallel video output, Security Bar, Security cable hole, Split screen, Zoom: 12 (Optical) |



























Reviews
There are no reviews yet.