Additional information
| Weight | 14.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65.5 × 51 × 26 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология | 3LCD |
| Яркост, lumens | 2600 |
| Контраст | 1200000 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 50 – 300 inches |
| Поддържане на формати | 16:9 |
| Звук | – |
| Шум при работа, dB | 24dB / 20dB (Normal / Eco) |
| Коефициент на увеличение | 2.1 |
| Късофокусен | no ( Projection Distance Wide/Tele: 3 m – 6.3 m ( 100 inch screen)) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless Network (optional), WirelessHD |
| Входове | Ethernet Interface (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), RS-232C, USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B (Service Only), VGA In |
| Изходи | Trigger out |
| HDMI | HDMI (HDCP 2.2), HDMI in (2x) |
| Лампа, W | 250 |
| Лампа живот, h | 3500 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 52 x 45 x 19.3 |
| Тегло, kg | 11 |
| Цвят | Black |
| Други | 4K enhancement, DCI colour gamut, Epson Cinema Filter, Epson Super White, Frame interpolation, ISF certification, Kensington Lock, Lens position memory, Super Resolution, Wireless LAN security; 3D depth adjustment |


























Reviews
There are no reviews yet.