Additional information
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 2.5 cm |
| Производител | UGO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Съвместимост | MAC, Supported Operating Systems: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-A |
| Тип конектор 2 | F, RJ-45 |
| Дължина на кабела, cm | 14 cm |
| Цвят | White |
| Други | Weight: 17 g; Dimension: 59 x 22 x 16 mm; Temperature: -20~- 70 °C; Wire braid: Plastic shield |






















Reviews
There are no reviews yet.