Additional information
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 20.5 × 0.1 cm |
| Производител | UGO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Материал | EVA, Fabric (top) |
| Подсветка | – |
| Портове | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 235 x 205 x 2 mm |
| Цвят | Gray |

























Reviews
There are no reviews yet.