Additional information
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.3 × 10.7 × 1.5 cm |
| Производител | UGO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Съвместимост | Supported Operating Systems: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-A |
| Цвят | N/A |
| Други | Range: 20 m |

























Reviews
There are no reviews yet.