Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 4 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother P-Touch Label printers |
| Тип лента | TZ-e Extra Strength Adhesive |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 36 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | abrasion, and are resistant to chemicals, making them suitable for both indoor and outdoor use, sunlight and submersion in water, These self-adhesive laminated labels have been developed to withstand extremes of temperatures |
















Reviews
There are no reviews yet.