Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-1400/1500PC/1600/1650/2200/2210/2300/2310/2400/2410/2430PC/2500PC/2600/2610/2700/2710/2730/2730VP/330/350/3600/520/530/540/550/7500/7600/9200DX/9200PC/9400/9500PC/9600/9700PC/9800PCN |
| Тип лента | TZ-e Flexible |
| Цвят | Black on Yellow |
| Ширина на лентата, mm | 24 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | etc. Best suited for wire wrapping and flagging, Perfect for labeling cylindrical surfaces such as cables, PVC piping |















Reviews
There are no reviews yet.