Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT1000/ 1950/ 200/ 220/ 2450/ 2480/ 300/ 310/ 340/ 350/ 3600/ 540/ 9200/ 9400/ 9500/ 9600/ 1250/ 1750/ 1800/ GL100 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | White on Black |
| Ширина на лентата, mm | 12 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | The clear white on black results mean your labels will be are endlessly useful and ensure that finding files and stored items around the home or in the office is effortless |

















Reviews
There are no reviews yet.