Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT18R/ 1850/ 2400/ 2450/ 550/ 2500/ 1280/ 1830/ 1010/ 1230/ 2430/ 7100/7600/ GL200 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Red on Clear |
| Ширина на лентата, mm | 12 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | abrasion, and are resistant to chemicals, making them suitable for both indoor and outdoor use, sunlight and submersion in water, These self-adhesive laminated labels have been developed to withstand extremes of temperatures |

















Reviews
There are no reviews yet.