Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |
49.79лв. / 25.46€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |