Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Производител | TOSHIBA DYNABOOK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" |
| Цвят | Black |
| Материал | Robust & sturdy material |
| Други | 330 g, 400 x 45 x 290 mm |
















Reviews
There are no reviews yet.