Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Производител | TOSHIBA DYNABOOK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14.0" |
| Цвят | Black |
| Материал | Robust & sturdy material |
| Други | 355 x 50 x 245mm, 490g |



















Reviews
There are no reviews yet.