Additional information
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.9 × 18 × 15.7 cm |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | PATRIOT |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.9 × 18 × 15.7 cm |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | PATRIOT |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
Reviews
There are no reviews yet.