Additional information
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 2.9 × 10.4 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 120 |
| Вх.напрежение, V | – |
| Вх.честота, Hz | – |
| Вх. ток, A | – |
| Макс. мощност, kW | – |
| Брой фази | – |
| Входен извод | 1x RJ-45 |
| Брой изводи | 1 |
| Тип изводи | RJ-45 |
| Дължина на кабела, m | – |
| Защити | Data line surge suppressors for Modem/Fax/DSL protection (four wire dual line); Data Lines Protected (multi-line only): 3-6 RJ45 |
| Форм-фактор | N/A |
| Стандарти | REACH: Contains No SVHCs, UL 497A, UL Listed; RoHS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 47 x 28 x 103 mm |
| Тегло, g | 60 g |
| Цвят | Beige |
| Други | NM Surge Response Time: 1 ns, Peak Current Common Mode: 0.15 kAmps, Peak Current Normal Mode: 0.20 kAmps |



















Reviews
There are no reviews yet.