Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 5 × 7 cm |
| Производител | EATON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50 – 60 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 4 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | DIN, RJ-11 |
| Брой изводи | 1 |
| Тип изводи | DIN (Schuko), RJ-11 |
| Дължина на кабела, m | – |
| Защити | Surge protection |
| Форм-фактор | N/A |
| Стандарти | CE / EAC / CM, IEC 60884-1 / IEC 61643-11 / IEC/EN 61000-6-1 / IEC/EN 61000-6-3 / NF C61-314 / VDE 06020, ISO 14001, ISO 9001 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 72.5 x 55 x 98 mm |
| Тегло, g | 124 g |
| Цвят | White |

















Reviews
There are no reviews yet.