Additional information
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R240 |
| Процесор | Intel Xeon E-2124 3.30 GHz, 8 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4 DDR4 DIMM slots, Supports registered ECC DDR4 DIMMs only, up to 64GB |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисков контролер | None |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | On-Board LOM |
| Разширителен слот | 2x PCIe Gen3 slots (1x FH x8 PCIe Gen3 slot, 1x LP x4 PCIe Gen3 slot) |
| Интерфейс | 2x 1GbE LOM, 1x Dedicated iDRAC direct micro-USB, 1x USB 2.0, 1x Serial, 3x USB 3.0 (2 rear + 1 internal), 1x VGA |
| Порт за отдалечено управление | iDrac9, Basic |
| Захранване | Single, Cabled Power Supply 450W, Platinum |
| Съвместими операционни системи | Certify XenServer, Citrix XenServer, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu Server, SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Cabled |
















Reviews
There are no reviews yet.