Additional information
| Weight | 6.2 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | PowerEdge T40 |
| Процесор | 8 MB cache, Intel Xeon E-2224 3.40 GHz |
| Памет, GB | 8 |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисков контролер | SATA controller |
| Брой поддържани дискове | 3 |
| Оптично устройство | 8x DVD+/-RW 9.5mm Optical Disk Drive |
| Разширителен слот | 1 Gen3 slot (x16), 1 PCI, 2 Gen3 slot (x4) |
| Интерфейс | 1 Audio, 1 Serial, 1 USB 3.1, 1 USB 3.1; Rear ports: 2 PS2, 2 Display ports, 2 USB 2.0, 4 USB 3.1, Front ports: 2 USB 2.0 |
| Порт за отдалечено управление | – |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu Server LTS, Microsoft Windows Server LTSC with Hyper-V |
| Форм-фактор | Tower |
| Тип на шасито | Cabled |












Reviews
There are no reviews yet.