Additional information
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge T440 |
| Процесор | Intel Xeon-Silver 4208 2.10 GHz, 8-core, 11 MB |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 16 DDR4 DIMM slots, Supports RDIMMS/ LRDIMMS, speeds up to 2666MT/s, 512GB max, Supports registered ECC DDR4 DIMMs only |
| Твърд диск, GB | 600 |
| Дисков контролер | PERC H750 |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | No Internal Optical Drive |
| Мрежа | Dual-Port 1GbE On-Board LOM |
| Разширителен слот | Up to 5 PCIe Gen 3 slots |
| Интерфейс | 9 x USB (5 x USB 2.0, 4 x USB 3.0), dedicated IDRAC Direct Micro-USB, Video card: VGA |
| Порт за отдалечено управление | iDRAC9,Enterprise |
| Захранване | Dual, Hot-plug, Redundant Power Supply (1+1), 495W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu LTS, Citrix XenServer, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | Tower |
| Тип на шасито | Hot-Plug |














Reviews
There are no reviews yet.