Additional information
| Weight | 9.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 15.01 × 194.49 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 415 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 32 |
| Макс. мощност, kW | 23 |
| Брой фази | 3 |
| Входен извод | IEC-309 32A RED (3P+N+E) |
| Брой изводи | 45 |
| Тип изводи | IEC C13, IEC C19 |
| Дължина на кабела, m | 1.83 |
| Защити | 6x 20A circuit breakers, 1 per outlet bank |
| Mонтаж | supports toolless mounting in button-mount compatible racks, Vertical rackmount installation supported with included mounting brackets |
| Форм-фактор | Zero U |
| Стандарти | CE (Europe), FCC Part 15 Class A (USA), IEC 62368-1, RoHS, Trade Agreements Act (TAA) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 5.51 x 6.32 x 177.8 cm |
| Тегло, g | 6480 g |
| Цвят | Black |























