Additional information
| Weight | 1.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 9.5 × 5.6 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50Hz / 60Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 4 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | uni-schuko (DIN 49441) |
| Брой изводи | 9 |
| Тип изводи | FR (Schuko) |
| Дължина на кабела, m | 3 |
| Защити | Circuit breaker, Overcurrent / overload protection: built-in the switch |
| Mонтаж | 4 screws, Rack |
| Форм-фактор | 1U |
| Стандарти | VDE |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 45 x 430 x 44.45 mm |
| Тегло, g | 1000 |
| Цвят | Black |
























Reviews
There are no reviews yet.