Additional information
| Weight | 4.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 21.5 × 42.2 cm |
| Производител | POWERCASE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Вентилатори | Front: 3 x 120mm (optional) or 3 x 14mm (optional); Top: 2 x 120mm (optional); Rear: 1 x 120mm (optional); Bottom :2 x 120mm(optional) |
| Интерфейс | 1 USB 3.0, 2 USB1.1+HD Audio |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 0 |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 1 |
| Разширителен слот | 7 |
| Форм-фактор | Micro ATX/ATX/ITX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 350 x 200 x 470 mm |
| Цвят | Black |





























Reviews
There are no reviews yet.