Additional information
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
| Други | Single Rank x8 |
769.17лв. / 393.27€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
| Други | Single Rank x8 |
Reviews
There are no reviews yet.