Additional information
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 11 × 7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | Aspire 3,5 series |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | 7.7 mm |
| Мощност, W | 45W |
| Дължина на кабела, cm | 175 cm |
| Цвят | Black |

















