Additional information
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 54 × 30 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 17" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 54 × 30 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 17" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |