Additional information
| Weight | 1.312 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 45 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | GENESIS |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | Laptops up to 17.3" |
| Скорост на помпата, rpm | – |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1010 |
| Брой вентилатори | 4 |
| Размер на вентилатора, mm | 4 x 130 mm |
| LED светлина | Red LED backlight |
| Цвят | Black/Red |



































