Additional information
| Weight | 2.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.7 × 47 × 6.4 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APC |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 3300 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | IEC 60320 C20 |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | IEC C13 |
| Дължина на кабела, m | 2.5 |
| Mонтаж | Rack-mounted, Horizontal |
| Форм-фактор | 1U |
| Стандарти | FCC Part 15 class A, ICES-003, UL 60950 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 444 x 102 x 44 mm |
| Тегло, g | 1740 g |
| Цвят | Black |






















