Additional information
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.2 × 23 × 11.2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | INNO3D |
| Вградена памет, GB | 8 |
| Памет интерфейс | 256 |
| Брой ядра | 6144 |
| Макс. работна честота, MHz | 1785 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 750 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | Real-Time Ray Tracing, NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Ansel, NVIDIA Highlights, NVIDIA G-SYNC-Ready, Game Ready Drivers, Microsoft DirectX, Vulkan API. |
| Резолюция | Maxmium Digital Resolution: 7680×4320 |
| Интерфейс | HDMI 2.1, 3x DisplayPort 1.4a |
| Размери | Length: 300 mm, Height: 112 mm, Width: 3-slot |

























