Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.3 × 18.2 × 7.3 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | INNO3D |
| Вградена памет, GB | 6 |
| Памет интерфейс | 192 |
| Брой ядра | 1408 |
| Макс. работна честота, MHz | 1785 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 450 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Ansel, NVIDIA Highlights, NVIDIA G-SYNC, Game Ready Drivers, Vulkan API |
| Резолюция | 7680×4320 |
| Интерфейс | HDMI 2.0b, 3x DisplayPort 1.4 |
| Размери | Length: 196mm, Height: 113mm, Width:2-slot |























Reviews
There are no reviews yet.