Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.3 × 9.8 × 2.3 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 1000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 3000 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.2 x 22.2 x 2.4 mm |
| Тегло, g | Max 8.0 g |
| Други | Storage Memory: Samsung V-NAND 3-bit MLC; Samsung Pablo Controller; Cache Memory: HMB(Host Memory Buffer) |


















Reviews
There are no reviews yet.