Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 11.1 × 3.6 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Капацитет | 1000 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 74.0 x 57.3 x 10.5 mm |
| Тегло, g | 51 g |
















Reviews
There are no reviews yet.