Additional information
| Weight | 1.154 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 1 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2400 MHz |
130.02лв. / 66.48€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.154 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 1 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2400 MHz |