Additional information
| Weight | 0.288 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.1 × 10.4 × 9.4 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | D-LINK |
| Интерфейс | 10/100/1000Base-T |
| Стандарти | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/k/v/a/h, IEEE 802.3u/ab |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz (up to 300 Mbps), 5 GHz (up to 1201 Mbps) |
| Сигурност | WPA/WPA2TM – Personal, WPA2/WPA3 – Personal, WPA3 Only, WPS (PBC) |
| Управление | EAGLE PRO AI app (iOS and Android), Web UI |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 105 x 63.5 x 50 mm |
| Тегло, g | 161 g |
















