Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 13 × 2 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет | 250 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1050 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.0 mm |
| Тегло, g | 6.6 g |
| Други | 3D TLC Flash Memory, cool and quiet operation, Low power consumption |













Reviews
There are no reviews yet.