Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 5 600 MT/s |
211.59лв. / 108.19€
Наличност: на склад
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 5 600 MT/s |