Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.8 × 4.2 × 15.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Цвят | Black |
| Вградена памет, GB | 4 |
| Вграден микрофон | Built-in, Stereo |
| Слушалки | – |
| Файлови формати | Playback Format: MP3 / WMA / AAC-LC / L-PCM, Recording Format: MP3 / L-PCM |
| Портове | [PC I/F] Hi-Speed USB [Input], Stereo Earphone jack, Stereo Mic-in jack [Output] |
| FM радио | – |
| Софтуер | PC Application Software (Sound Organizer) |
| Тип батерии | Dry Batteries 2x AAA |
| Други | Dimension: 38.3 x 114.1 x 19.3 mm, Weight: 74g |













Reviews
There are no reviews yet.