Additional information
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 4 × 15.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Цвят | Grey |
| Вградена памет, GB | 4 |
| Вграден микрофон | Monaural |
| Слушалки | – |
| Файлови формати | Playback Format: HVXC/MP3, Recording Format: HVXC/MP3 |
| Портове | Headphone Jack, Microphone In |
| FM радио | – |
| Софтуер | – |
| Тип батерии | Dry Battery ( Alkaline, Size AAA ) |
| Други | Dimension: 38 .5 x 115.2 x 21.3 mm, Weight (including batteries): 72g |













Reviews
There are no reviews yet.