Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 11 × 4 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Цвят | Black |
| Вградена памет, GB | 4 |
| Вграден микрофон | Built-in, Monaural |
| Слушалки | – |
| Файлови формати | Playback Format: MP3, Recording Format: MP3 |
| Портове | [PC I/F] Hi-Speed USB [Input], Earphone jack, Stereo-mini jack [Output] |
| FM радио | – |
| Софтуер | Scene Select |
| Тип батерии | Long battery life enables up to 57h recording (MP3 128kbps stereo), LR03 (size AAA) alkaline batteries (2) |
| Други | Dimension: 38.3 x 114.2 x 19.3 (mm), Weight: 74g |
















Reviews
There are no reviews yet.