Additional information
| Weight | 3.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95.5 × 15 × 16 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Усилвател, тип | S-Master |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 120 |
| Интерфейс | Optical-audio input, USB type A |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.2 |
| HDMI | HDMI (ARC) |
| Аудио формати | BLUETOOTH (RECEIVER): SBC; USB: WAV, Dolby Dual mono, HDMI in: Dolby Digital, LPCM 2ch, MP3, WMA; Optical in: Dolby Digital |
| Звукови режими | Cinema, Music, Standard, Standard; SOUND MODE: Auto Sound, VIRTUAL SURROUND TECHNOLOGY S-Force: Auto Sound |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | Bar speaker |
| Консумация, W | 30 W |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | yes |
| Монтаж на стена | yes |
| Размери, mm | 900 x 64 x 88 mm |
| Тегло, kg | 2.4 kg |
| Цвят | Black |



























Reviews
There are no reviews yet.