Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-E300VP |
| Тип лента | HS-e |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 23.6 mm |
| Дължина на лентата, m | 1.5 m |
| Други | 2:1 Shrink ratio, Cable OD: 7.3mm – 14.3mm; Shrink Temp: 110 – 140 Deg C; Perfect for marking and identifying cables, wires and even small bore pipes |
















Reviews
There are no reviews yet.