Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 2.3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-E300, PT-E500, PT-E550W, PT-P750WVP |
| Тип лента | HS-e |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 17.7 mm |
| Дължина на лентата, m | 1.5 m |
| Други | fiber and wires, Recommended for 5.4-10.6mm Outside Diameter 2:1 Shrink Ratio / 300V / 125°C (257°F) / VW-1 HSe tube is a printable heat shrink tubing designed to mark cables |















Reviews
There are no reviews yet.