Additional information
| Weight | 50.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 60 × 111 cm |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | на път |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 37"-100" |
| Наклон | – |
| Въртене | – |
| Ротация | – |
| Max VESA размер, mm | 800×600 |
| Максимално натоварване, кг | 110 |
| Регулируема дължина | Width: 101.9 cm, Depth: 83.1 cm, Height: 212.7 cm, Height adjustment 115.2 – 180.2 cm, Adjustment type: Motorised |
| Материал | Steel |
| Цвят | Black |





























